Strona główna
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2024/2025
- 20.06.2025 18:03
- Organizacja zakończenia roku szkolnego 2024/25.
- więcej
Dzień z wychowawcą w 4b 25.06.2026
Dzień z wychowawcą, 25.06.2026, klasa 4b spędziła na 2 godzinnym szaleństwie na trampolinach połączonych z małpim gajem. Po tej wyczerpującej aktywności, kolejnym punktem programu, była wizyta w strefie gastronomicznej, w galerii Kaskada, aby uzupełnić stracone, wyskakane kalorie. Był to radosny, aczkolwiek wyczerpujący czas.
Marta Słodzińska
1 d i 2 a w kinie Helios 24.06.2026
24 czerwca uczniowie klas 1d i 2a uczestniczyli w wycieczce do kina Helios na film pt Toy Story 5. Wspólne oglądanie przygód ulubionych bohaterów było okazją do świetnej zabawy, wielu emocji i integracji między klasami.
Po seansie uczniowie udali się do strefy gastronomicznej w Centrum Handlowym Kaskada, gdzie w restauracji McDonalds wspólnie świętowali zakończenie mijającego roku szkolnego. Był to czas rozmów, radości oraz podsumowania wielu sukcesów i wspomnień z ostatnich miesięcy nauki.
Wycieczka przebiegła w miłej atmosferze i stanowiła doskonały sposób na uczczenie kończącego się roku szkolnego oraz wspólne spędzenie czasu przed wakacjami. Życzymy wszystkim uczniom bezpiecznego i pełnego niezapomnianych przygód wypoczynku!
Laboratoria przyszłości w 4c
3Dnia 23 czerwca uczniowie klasy 4c samodzielnie przy użyciu gofrownicy i miksera przygotowywali gofry. Nauczyli się bezpiecznego korzystania ze sprzętu kuchennego, zachowywania czystości w miejscu pracy, a także dbania o odpowiedni dobór składników i temperaturę, by gofry były chrupiące i smaczne.
Magdalena Nizioł
Logowanie
Godziny dzwonków
Sobota 27.06.2026Kalendarz
- brak danych
